Популярна українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф'єва часто ділиться з фанатами в Instagram знімками з життя і різних фотосесій.

Нещодавно знаменитість виставила спокусливий кадр, примірявши жіночний образ. Так, артистка з'явилася перед камерою в чорній облягаючій міні-сукні з глибоким декольте, доповнивши вбрання золотими аксесуарами у вигляді масивних сережок, а також намиста, загадково дивлячись вдалину.

Красуня блиснула стрункою фігурою, в тому числі довгими ногами і пишними грудьми, поцікавившись у шанувальників, яка обробка знімка їм більше до душі - чорно-біла або в кольорі. При цьому Даша процитувала рядки, що їй сподобалися, з книги Амброза Бірса "Словник Сатани", де її зачепило тлумачення слова "забуття".

"• сподобалося:

Забуття - стан або умова, при якому злий відмовляється від боротьби, а пригнічений знаходить спокій. Відвал вічної слави. Морозильник для високих надій. Місце, де честолюбні автори знаходять свої твори без гордості, а їх ненависники – без заздрості. Спальня без будильника.

Амброз Бірс, з книги "Словник Сатани"

Колір або ЧБ ?"

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Показати ще